Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

19 жовтня, 2020 - 14:41

"Справу Василя Стуса" розкупили після рішення суду на користь Медведчука — буде новий тираж

Фото: Волинські новини
Харківське видавництво "Vivat" надрукує додатковий тираж "Справи Василя Стуса".

Дарницький суд Києва ухвалив рішення, згідно з яким книга "Справа Василя Стуса" порушує честь і гідність кума Путіна Віктор Медведчука. Після того, як суддя наклала заборону на розповсюдження тиражу книги, її миттєво розкупили.

19 900 книг "Справа Василя Стуса" продані, в харківському видавництві "Vivat" планують надрукувати ще 3500 примірників до 2 листопада. Про це повідомила маркетинговий директор видавництва Катерина Аврамчук.

"Книгу "Справа Василя Стуса" Вахтанга Кіпіані розкупили за лічені хвилини і в видавництві, і у інших дистриб'юторів. Ми прийняли рішення додрукувати новий тираж, поки рішення суду не вступило в силу і ми маємо на це право. Передзамовлення на книгу можна зробити тільки в інтернет-магазині "Vivat" і особисто у автора Вахтанга Кіпіані", — написала вона на своїй сторінці в Facebook.

Катерина Аврамчук додала: роздрібна ціна на книгу залишається колишньою — 260 гривень. Видавництво "Vivat" закликає не піднімати ціну інших книжкових дистриб'юторів.

Відзначимо, у видавництві "Vivat" можна оформити попереднє замовлення на книгу, на сайтах Yakaboo, book24, "Наш формат", "Книгарні Є" зазначено, що "Справи Василя Стуса" немає в наявності.

Нагадаємо, 19 жовтня Дарницький районний суд Києва заборонив розповсюдження тиражу книги Вахтанга Кіпіані "Справа Василя Стуса" без дозволу Віктора Медведчука. Згідно з рішенням суду, деякі фрази в книзі порушують честь і гідність кума Путіна. Вахтанг Кіпіані планує оскаржити рішення суду, на апеляцію є 30 днів.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.