19 лютого, 2020 - 16:12

У Харківському військовому шпиталі розповіли про стан поранених в бою під Золотим

До Харкова доставили шістьох бійців з військово-мобільного госпіталю в Сєвєродонецьку. П'ятеро з них брали участь в бою, у ще одного була підозра на інфаркт.

18 лютого п'ятьох поранених в бою під Золотим прооперували у військово-мобільному шпиталі в Сєвєродонецьку, а потім евакуювали до Харківського військового шпиталю.

У вівторок, 18 лютого, окупанти обстріляли позиції українських військових із забороненого Мінськими угодами озброєння, перейшли до активних наступальних дій і спробували перейти через лінію розмежування. В результаті ворожих обстрілів один український військовослужбовець загинув.

У Харківський військовий шпиталь доставили п'ятьох бійців, які були поранені в бою, їх стан —задовільний. Ще один військовослужбовець прибув до медзакладу з підозрою на інфаркт. Про це повідомив начальник Харківського військового шпиталю Юрій Подолян.

"Три людини з пораненнями м'яких тканин — вогнепальні, осколкові і двоє людей отримали акубаротравму (контузія). Стан одного з пацієнтів вчора оцінили як важкий, сьогодні його перевели в розряд поранених середнього ступеня тяжкості. Всі інші пацієнти — легкі. Всіх прооперували на попередньому етапі медичної евакуації. У нас були проведені повторні хімічні обробки, пацієнти почуваються задовільно ", — пояснив Подолян.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеленский назвал нападение боевиков "попыткой сорвать мирный процесс"

Начальник Харківського військового шпиталю уточнив, що у бійців є непроникаюче поранення грудної клітини, вогнепальний перелом лівої лопатки, поранення м'яких тканин стегна, без пошкодження кісток, нервів і судин, а також поранення ступні з вогнепальним переломом фаланг пальців.

За словами Подоляна, всі шестеро бійців — з однієї військової частини, розташованої в Київській області. Вони родом з Київської, Полтавської та Львівської областей, наймолодшому — 21 рік. У бійця з підозрою на інфаркт, який не брав участі в бою, діагностували ішемічну хворобу серця.

Як писав KHARKIV Today, 18 лютого на Донбассе боевики попытались перейти через линию разграничения. Окупанти вели обстріл з мінометів 120-го калібру, гранатометів різних систем і великокаліберних кулеметів. Українські військовослужбовці сохранили позиции.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.