Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

23 вересня, 2020 - 10:42

Хто йде в команді Кернеса в Харківській області

Геннадій Кернес — перший номер у списку кандидатів від його партії до Харківської облради.

На обласній конференції "Блоку Кернеса — Успішний Харків" говорили про "рецепти" для Харківської області.

Відразу після закінчення міської партійної конференції Блок Кернеса провів обласні збори. На ньому були присутні перший віце-мер Харкова Ігор Терехова, колишній голова Південної залізниці Віктор Остапчук, народний депутат VIII скликання від Партії регіонів і один зі спонсорів партії Шарія Володимир Кацуба, а також депутат Харківської обласної ради Валерія Мураєва.

Ігор Терехов розповів, чому Блок Кернеса вирішив подавати кандидатів у депутати Харківської обласної ради.

"Для команди Кернеса важлива побудова загального простору не тільки в Харкові, але і на Харківщині. Рівень життя в Харкові і області різний. Проблеми, з якими до нас звертаються жителі області, давно вирішені в Харкові. Керівники обласної адміністрації, які часто змінювалися, не могли їх вирішити. Ми пропонуємо свої рецепти побудови успішної Харківщини. У нас є досвід", — заявив Терехов.

Він озвучив першу п'ятірку кандидатів від "Блоку Кернеса — Успішний Харків" в депутати Харківської облради:

  1. Геннадій  Кернес; 
  2. Ігор Терехов;
  3. Сергій Чернов; 
  4. Валерія Мураєва;
  5. Олександр Біловол.

У першій п'ятірці  кандидатів до Харківської міськради також під першим і другим номером йдуть Геннадій Кернес і Ігор Терехов. За словами останнього, це не протизаконно.

"Згідно із законом ми маємо право балотуватися і до однієї, і до іншої ради. Вибори до облради будуть проходити по 14 виборчих округах — семи в місті і семи в районах області. Списки намагалися скласти так, щоб кандидати від міста і області були представлені порівну", — пояснив Терехов.

Нагадаємо, в передостанній день подачі заяв кандидатів на місцеві вибори пройшла міська партійна конференція "Блоку Кернеса — Успішний Харків". Ігор Терехов озвучив ім'я єдиного кандидата — Геннадія Кернеса, його кандидатуру конференція підтримала одноголосно.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.