Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У деокупованій громаді Харківської області відновили сирену

Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Сирена вмикатиметься при оголошенні повітряної тривоги по всій області.

Жителів Куп'янщини закликають не ігнорувати сигнали повітряної тривоги.

Система оповіщення про повітряну тривогу розпочинає роботу у Куп'янській міській територіальній громаді. Вона вмикатиметься автоматично відсьогодні, 26 травня. Про це повідомили у Куп'янській міській військовій адміністрації.

Вмикатимуться сирени в автоматичному режимі у всіх населених пунктах Куп'янської громади, коли буде оголошена повітряна тривога по всій області (якщо є загроза з боку окупантів). Під час тривоги слід пройти до найближчого укриття. Якщо такої змоги немає, потрібно направитися до приміщення без вікон або виконати правило "двох стін".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Червоний Хрест подарував Харківщині 65 систем оповіщення

Сигнал про оголошення повітряної тривоги буде хвилеподібним, його протяжність складе три хвилини. Безперервне звучання сирени упродовж 30 секунд буде означати завершення повітряної тривоги.

"На ігноруйте сигнали повітряної тривоги для вашої безпеки!", — звернулися до мешканців громади у Куп'янській міській військовій адміністрації.

Як писав KHARKIV Today, наприкінці листопада 2022 року роботу системи оповіщення населення відновили у Дергачах. У січні сигнал повітряної тривоги запрацював у Балаклійській громаді, у лютому — у селищі Золочів Богодухівського району. 1 травня у Великобурлуцькій громаді відновили роботу централізованої системи оповіщення населення.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.