Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Червоний Хрест подарував Харківщині 65 систем оповіщення

Фото: ХОВА
У регіон надійшла допомога від Червоного Хреста.

У першу чергу системи оповіщення нададуть громадам, які найбільше обстрілюють російські окупанти.

10 травня Харківська область отримала 65 нових систем оповіщення. Допомога надійшла від міжнародного комітету Червоного Хреста. Про це повідомили у Харківській обласній військовій адміністрації.

"Системи оповіщення будуть розподілені між населеними пунктами Харківської області, щоб місцеві були проінформовані про небезпеку.", — сказав старший фахівець з фінансово-економічної безпеки міжнародного комітету Червоного Хреста Тимур Потєхін.

За словами голови ХОВА Олега Синєгубова, до початку повномасштабної війни стан системи оповіщення на Харківщині був критичним.

"Постійно працюємо над вдосконаленням системи оповіщення, адже до повномасштабного вторгнення вона насправді була у досить критичному стані. Також дякуємо Міжнародному Комітету Червоного Хреста, зокрема, за генератори, якими вони нас забезпечили. Завдяки цьому обладнанню ми мали стабільне електропостачання і втримали взимку ситуацію на комунальних підприємствах міста та області", — зазначив Синєгубов.

Як писав KHARKIV Today, міжнародний комітет Червоного Хреста надав Харківщині 50 нових систем оповіщення українського виробництва у листопаді 2022 року. Нова система оповіщення являє собою цифрові блоки керування, побудовані на GSM-технологіях та з GPRS-каналом передачі даних.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.