Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Цифрові системи оповіщення будуть працювати на Харківщині

Скрін: Олег Синєгубов
Регіон отримав 50 систем оповіщення.

Нові системи оповіщення мають більш потужний двигун та цифрові блоки керування.

Харківська область отримала від міжнародного комітету Червоного Хреста 50 нових систем оповіщення українського виробництва. Про це повідомив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

"Це чергова партія гуманітарної допомоги від Червоного Хреста. На цей раз до нас надійшло устаткування звукового оповіщення людей. Над цим ми працювали кілька місяців, саме над цим вантажем. Для нас дуже важливо вчасно оповіщати людей для того, щоб вони якомога скоріше перейшли до укриттів", — сказав Синєгубов.

Система оповіщення, яка є в регіоні сьогодні, була побудована ще у 60-х роках. Як розповів інженер фірми-підрядника Юрій Кальян, система часто збоїла.

"Поставили блоки керування. Керувались від провідних ліній фізичного зв'язку, які вже практично зношені і демонтовані. Навіть ті, які залишалися в роботі в залежності від погодних умов, при дощі затікали, постійно переривався зв'язок, і фактично централізованого керування сиренами не було", — пояснив Юрій Кальян.

Нова система оповіщення являє собою цифрові блоки керування, побудовані на GSM-технологіях та з GPRS-каналом передачі даних.

"Можна контролювати також зв'язок із сиреною, коли світло вимкнулося. Виконані на сучасній цифровій технології", — зазначив інженер.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.