Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У селищі на Харківщині запрацює сирена

Ілюстративне фото: ХОВА
У центрі Золочівської громади знову лунатиме попередження про повітряні тривоги.

Мешканцям нагадають про необхідність спуститися до укриття під час оголошення тривоги.

Із середи 22 лютого у селищі Золочів Богодухівського району відновить роботу електросирена. Про це повідомили на офіційній сторінці Золочівської селищної ради у Facebook.

Вмикатиметься сирена автоматично, коли буде оголошений сигнал повітряної тривоги на території Харківської області у разі загрози ракетної атаки з боку російських окупантів.

"У цьому разі необхідно пройти до найближчого укриття і чекати сигналу "Відбій повітряної тривоги", — нагадали у Золочівській селищній раді.

Оповіщення про завершення сигналу повітряної тривоги подаватимуть як відбій повітряної тривоги. Під час відбою тривоги електросирена буде безперервно звучати протягом 30 секунд.

Як писав KHARKIV Today, 9 січня 2023 року у Балаклійській громаді запрацював сигнал повітряної тривоги. Наприкінці листопада 2022 року роботу системи оповіщення населення відновили у Дергачах.

Нагадаємо, 1 лютого внесли зміни у сигнали електросирен. Сигнал про закінчення повітряної тривоги стали подавати шляхом неперервного звучання електросирен протягом 30 секунд. До цього інформація щодо відбою відображалася у мобільному додатку "Повітряна тривога".

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.