Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У громаді на Харківщині запрацює сирена

Фото: "Новий Чернігів"
Систему оповіщення увімкнуть із понеділка.

Сирени не вмикалися у Великобурлуцькій громаді із початку війни.

Із понеділка 1 травня у Великобурлуцькій громаді (Куп'янський район) відновлять роботу централізованої системи оповіщення населення. Вона почне працювати в авторежимі з 9:00. Про це повідомили на офіційній сторінці Великобурлуцької громади.

"Централізована система оповіщення населення у громаді не була підключена до загальнодержавної та не працювала з 24 лютого 2022 року, коли відбулося повномасштабне вторгнення в Україну російських загарбників", — розповіли у громаді.

Сирена буде вмикатися автоматично, коли оголосять сигнал повітряної тривоги по всій Харківщині. Він лунатиме три хвилини. Мешканцям нагадують, що у разі оголошення такого сигналу потрібно перейти в укриття та чекати відбою тривоги. Відбій повітряної тривоги буде тоді, коли сирена безперервно пролунає протягом 30 секунд. 

Як писав KHARKIV Today, наприкінці листопада 2022 року роботу системи оповіщення населення відновили у Дергачах. У січні сигнал повітряної тривоги запрацював у Балаклійській громаді, у лютому — у селищі Золочів Богодухівського району.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.