Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

29 квітня, 2021 - 18:45

У Харківській ОДА пообіцяли підтримати кандидатів на участь в Олімпійських іграх

В облдержадміністрації відзначили, що пишаються спортсменами Харківської області.

Заступник голови ХОДА зустрівся з тренером важкоатлетки, завдяки перемозі якої в Москві прозвучав Гімн України.

Заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Роман Семенуха зустрівся з тренером важкоатлетки Каміли Конотоп Валерієм Нікуліним і директором Харківського професійного коледжу спортивного профілю Анатолієм Поповим.

Вони обговорили питання підтримки двох кандидатів з Харківської області на участь в Олімпійських іграх.

"Обласна адміністрація пишається спортсменами Харківщини та працює над тим, щоб вони отримали всі необхідні умови для ефективної підготовки до змагань, адже вони борються за путівки на Олімпійські ігри, а це — наша спільна гордість", — сказав Роман Семенуха.

Роман Семенуха
ФОТО: ХОДА

Відео нагородження золотою медаллю чемпіонату Європи харківських важкоатлеток Каміли Конотоп та Ірини Дехи зібрало величезну кількість переглядів. Завдяки їх спортивним досягненням в Москві пролунав Гімн України і був піднятий український прапор.

"Чемпіонат Європи став справжнім тріумфом для харківських спортсменок. Каміла Конотоп зайняла 1 місце на чемпіонаті Європи серед чоловіків та жінок у ваговій категорії 55 кг з результатом 208 кг (ривок — 95 кг, поштовх — 113 кг) і встановила рекорд Європи серед юніорів. А Ірина Деха виграла першість Європи у ваговій категорії 76 кг з результатом 248 кг (ривок — 113 кг, поштовх — 135 кг)", — розповів про досягнення харків'янок тренер Валерій Нікулін.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хто з харківських спортсменів поїде на Олімпіаду

Раніше KHARKIV Today писав, що в управлінні у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації нагородили кубком шпажиста Романа Свічкаря, якого визнали найкращим спортсменом Харківської області в березні.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.