Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Коли планують відновити світло у домівках харків'ян

Фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today
Перепоною можуть стати повторні ракетні удари.

Графік планових тимчасових відключень електрики на наступні дні мають уточнити.

Через ранкові обстріли 31 жовтня в окремих районах Харкова та області немає електро- та водопостачання. Над їхнім відновленням працюють спеціалісти. Про це повідомив заступник голови Харківської обласної військової адміністрації Роман Семенуха в ефірі національних каналів. 

"Буду оптимістом, скажу, що сьогодні до кінця дня, принаймні у місті Харкові, в більшості районів, ми очікуємо, що якщо не буде повторних ударів, то світло має відновитися". — поінформував чиновник.  

Не виключено, що через сьогоднішні ворожі атаки майбутні погодинні відключення світла можуть тривати довше. Це стане зрозуміло після повного обстеження пошкоджених ракетами об'єктів.   

"Це буде відомо після того, як ми зрозуміємо рівень пошкоджень. Тому, закликаю всіх заощаджувати, набиратися терпіння і в найближчий час ми поінформуємо, які графіки будуть чинними, чи від завтра, чи від післязавтра. Наразі задача номер один — відновити електропостачання і пов’язане з цим водопостачання і після того вже оцінити розміри пошкоджень, для того щоби перейти до планових тимчасових відключень згідно з графіком. А уточнені самі графіки будуть з’являтися на публічних ресурсах обласної військової адміністрації, обленерго і так далі", — розповів заступник голови Харківської ОВА.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мешканець Харківщини був контужений під час ракетного обстрілу

Нагадаємо, близько 08:00 31 жовтня окупанти обстріляли Харків та Чугуївський район ракетами. Пошкоджені об'єкти критичної інфраструктури. Через ракетні удари у Харківській області скасували графіки погодинних відключень електроенергії. 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.