Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові скасували графік віялових відключень світла

Фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today
В області ввели аварійні відключення електрики.

Аварійні відключення електрики можуть тривати до чотирьох годин, але не більше.

Через ранкові обстріли у Харківській області скасували графіки погодинних відключень електроенергії. Замість них вводяться аварійні обмеження. Їх застосовуватимуть там, де потрібно буде стабілізувати ситуацію. Про це повідомили у Харківській обласній військовій адміністрації.

"Наразі вимушені повернути аварійні обмеження - їх застосовують там, де необхідно стабілізувати ситуацію на цей час. Однак кожне відключення триватиме не більше 4 годин поспіль. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше ліквідувати аварії, спричинені російськими обстрілами", — пояснили ХОВА.

Жителів Харківської області закликають максимально заощаджувати електроенергію, аби не допустити перевантаження електромережі.

Графіки віялових відключень скасовані по всій Україні. 

Нагадаємо, із 31 жовтня у Харкові та області ввели віялові відключення електроенергії. Зранку вони працювали, але після ракетного обстрілу їх скасували. Світло вимикали по 12 чергам на три години у кожного споживача.

Як писав KHARKIV Today, 31 жовтня близько 8:00 російські окупанти обстріляли Харків та Чугуївський район області ракетами. Внаслідок обстрілів пошкоджені об'єкти критичної інфраструктури. Метрополітен та наземний електротранспорт тимчасово зупинив роботу. Тролейбуси й трамваї замінили автобусами. У Харкові та області є проблеми з водопостачанням.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.