Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

П'ятеро бронзових призерок із синхронного плавання з Харкова завершили спортивну кар'єру

Фото: НОК
У команді залишилися три "русалоньки" — Марина і Владислава Алексєєви, а також Марта Федіна.

До Олімпіади-2024 у Парижі збірна України із синхронного плавання готується у новому складі.

Після Олімпійських ігор у Токіо, де синхроністкам з Харкова вперше вдалося здобути медалі, п'ятеро з восьми "русалоньок" завершили спортивну кар'єру. У Харкові формується нова збірна, повідомляє "UA: Перший".

"Золото" на наступній Олімпіаді з бронзових призерок 2020 року готуються завойовувати: Марина і Влада Алексєєви, а також Марта Федіна.

"Але які дівчатка залишилися. І сестер Алексєєвих, і Марту Федіну знають у всьому світі. Я вважаю, що центр команди є, стовбур, на який вже можна відбирати дітей. Вони втрьох навчатимуть юних спортсменок, куди пройти, як поводитися, де не піддаватися емоціям, де потрібно більше працювати, а де — менше. Вони будуть поводирями у команді", — розповіла головна тренерка із синхронного плавання Світлана Саїдова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Харкові шукають майбутніх чемпіонів із синхронного плавання

Тренування у новому складі команди йдуть повним ходом.

"Ми разом із новими дівчатами тренуємося вже два місяці. Потихеньку звикаємо один до одного. З'являються спільні інтереси, теми для розмов. Думаю, мине ще трохи часу і буде все добре", — повідомила Влада Алексєєва.

Нову команду вже сформували. Олімпійська програма залишається ще на рік. У травні 2022 року новий склад збірної можна буде побачити у японському місті Фукуока на чемпіонаті світу з водних видів спорту.

Зазначимо, завершили спортивну кар'єру "русалоньки"  Анастасія Савчук, Катерина Резнік, Єлизавета Яхно, Аліна Шинкаренко і Ксенія Сидоренко.

Дві останні заявляли про це раніше.

Як писав KHARKIV Today, на Олімпіаді у Токіо синхроністки з Харкова взяли дві "бронзи"" — у дуеті і групі.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.