Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Дует сестер із Харкова став найкращим на чемпіонаті Європи з водних видів спорту

Владислава и Марина Алексеевы. Фото: Facebook/сборная Украины по синхронному плаванию
Харківські синхроністки Владислава та Марина Алексіїви виступають як у дуеті, так і в групі.

"Русалоньки" принесли збірній України з синхронного плавання четверте "золото".

Владислава та Марина Алексіїви вперше були представлені в дуеті на чемпіонаті Європи з водних видів спорту, що триває у Римі. Про це 13 серпня повідомили у соцмережах збірної України з синхронного плавання.

"Українки до срібла чемпіонату світу додали і медаль найвищого ґатунку в довільному дуеті, набравши 94,7333 бали", — розповіли там.

Раніше "русалоньки" пройшли до фіналу змагань у довільній групі з першим результатом. Харківʼянки набрали 94,7000 бали і вже 15 серпня в фіналі спробують довести своє беззаперечне лідерство.

Нагадаємо, у перший день змагань збірна України з синхронного плавання виграла "золото" на чемпіонаті Європи. "Русалоньки" стали найкращими у технічній групі. Наступного дня синхроністки здобули ще дві золоті медалі ­— у халайті та технічному соло.