Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

19 січня, 2021 - 14:11

Винний у смерті Кушнарьова покинув Україну і живе в Швейцарії — ЗМІ

Дмитрий Завальный. Фото: "Сегодня".
З моменту загибелі нардепа Євгена Кушнарьова пройшло 14 років.

За даними журналістів ICTV, визнаний винним у вбивстві з необережності Євгена Кушнарьова Дмитро Завальний має серйозний бізнес в Швейцарії.

17 січня 2007 року Євген Кушнарьов помер у районній лікарні, за день до цього він отримав смертельне поранення на полюванні в Ізюмському районі. За версією слідства, куля Дмитра Завального, який на той момент був помічником нардепа Дмитра Шенцева, зрикошетила в дерево і потрапила в Євгена Кушнарьова. Відразу після того, як Верховний Суд у 2009 році закрив справу за фактом його загибелі, Дмитро Завальний зник з поля зору. Про це повідомили в "Фактах тижня" на ICTV 17 січня. За інформацією їх джерел, Дмитра Завального бачили в Швейцарії, де у нього з'явився серйозний бізнес.

Нардеп Дмитро Шенцев, який теж був на тому полюванні, запевняє, що після події не бачив Дмитра Завального і підкреслює — зробив його своїм помічником на прохання Євгена Кушнарьова.

"Я з ним не був знайомий практично до цього, мене з ним познайомив Євген Петрович. Каже, Діма, зроби його своїм помічником. Так Завальний став моїм помічником ... У нього, мабуть, там свої друзі, своє коло спілкування", — розповів журналістам нардеп Дмитро Шенцев.

Він згадав останні слова Євгена Кушнарьова після поранення.

"Євген Петрович тримався за живіт, сказав мені: "Ну ось, Дімка, і все", — повідомив Шенцев.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кушнарьов міг запобігти кровопролитному Майдану, а йому готували КАМАЗ

Нагадаємо, Євген Кушнарьов похований на Алеї почесних харків'ян міського кладовища №2, навпроти нього 23 грудня 2020 року поховали Геннадія Кернеса. 

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.