Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Мажоритарник з Харківщини більше не хоче бути депутатом

Фото: Facebook / Дмитро Шенцев
Дмитра Шенцева пʼять разів обирали парламентарем.

З початку війни та до початку літа депутат Дмитро Шенцев не ходив на засідання Верховної Ради. 

Парламентар Дмитро Шенцев написав заяву про складання депутатських повноважень. Відповідний документ опублікував нардеп Олексій Гончаренко. 

За даними парламентаря з Харкова Олександра Бакумова, найближчим часом Верховна Рада розгляне проєкт Постанови про дострокове припинення повноважень народного депутата Дмитра Щенцева.

Документ: Telegram/Олексій Гончаренко
Документ: Telegram/Олексій Гончаренко

Нагадаємо, Дмитро Шенцев вкотре став парламентарем у 2019 році. До Верховної Ради його обрали за округом №176 (місто Чугуїв і Чугуївський район, а також колишні Вовчанський, Печенізький (укрупнений Чугуївський район), Великобурлуцький і Дворічанський  (укрупнений Купʼянський район) райони. У цьому скликанні парламенту депутат був позафракційним. Хоча під час минулих скликань був у фракціях "Опозиційний блок" та "Партія регіонів".  

Як писав KHARKIV Today, на початку червня стало відомо, що Дмитро Шенцев прогуляв усі "військові" засідання Верховної Ради. Раніше була інформація, що сім'я Шенцевих покинула Україну і виїхала до Молдови у той час, коли російська армія взяла у кільце близький до сім'ї Чугуїв. На своїх сторінках у соцмережах Дмитро Шенцев публікував інформацію про допомогу його фонду жителям Чугуївського району. Де живе парламентар і чим він займається зараз невідомо.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.