Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківський нардеп пояснив, чому відмовився від мандату

Фото: liga.net
Дмитро Шенцев не може працювати в парламенті через складні сімейні обставини.

Дмитро Шенцев написав заяву про складання депутатських повноважень. У лютому 2022 року він покинув Україну і одного разу не з'явився у Верховній Раді.  

Харківський народний депутат Дмитро Шенцев (фракція ОПЗЖ, потім позафракційний) вирішив скласти депутатські повноваження через складні сімейні обставини. Про це Шенцев повідомив у своєму Facebook.

"Я прийняв непросте для себе рішення та склав депутатські повноваження. Складні сімейні обставини зараз не дозволяють мені постійно знаходитися на робочому місці, в парламенті, та займатися законодавчою діяльністю. Тому я вирішив, що неможливо і далі залишатися держчиновником", — пояснив Шенцев.

При цьому, за словами Шенцева, його фонд та команда продовжить надавати гуманітарну, соціальну та фінансову допомогу жителям Харківської області. У приймальнях Шенцева працюватимуть приймальні благодійного фонду.

"Я не тримаюсь за політичне крісло. Зараз не час для політики та політичного піару. Зараз важливо надати конкретну допомогу конкретним людям, тому що люди — наша найбільша головна цінність, на актив. Замість приймалень народного депутата тепер будуть працювати приймальні благодійного фонду", — сказав Шенцев.

Як писав KHARKIV Today, 21 вересня ввечері стало відомо, що Дмитро Шенцев написав заяву про складання депутатських повноважень. З початку війни та до початку літа депутат Дмитро Шенцев не ходив на засідання Верховної Ради. 

Нагадаємо, Дмитро Шенцев вкотре став парламентарем у 2019 році. До Верховної Ради його обрали за округом №176 (місто Чугуїв і Чугуївський район, а також колишні Вовчанський, Печенізький (укрупнений Чугуївський район), Великобурлуцький і Дворічанський  (укрупнений Купʼянський район) райони. У цьому скликанні парламенту депутат був позафракційним. Хоча під час минулих скликань був у фракціях "Опозиційний блок" та "Партія регіонів".  

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.