Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

06 липня, 2020 - 15:50

Нацполіція похвалила Харків за заборону роботи закладів після 22:00

кафе
Поліцейські відзначили Харків на нараді з Офісом президента.

Володимиру Зеленському доповіли, що тільки двоє міст виконали рішення щодо карантинного обмеження.

У Харкові та Львові чітко заборонили функціонування розважальних закладів після 22:00. Про це заявили співробітники Національної поліції України на селекторній нараді з президентом Володимиром Зеленським.

При цьому, Херсонська і Сумська області взагалі не визначили умови для роботи розважальних закладів в зазначений час.

"Міністерство внутрішніх справ візьметься за більш ретельний контроль роботи цих закладів, щоб зменшити ризик зараження громадян коронавірусом", — відзначили в Офісі президента.

Зеленський доручив більше уваги приділяти громадським місцям — ресторанам, кафе та клубам, де "люди платять не за те, щоб вийти хворими недугою, від якої поки немає вакцини".

Як писав KHARKIV Today, 3 липня на засіданні комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у Харківській обласній державній адміністрації вирішили перекласти рішення про посилення карантину на райони і місто. Причиною стало невідповідність протягом п'яти днів показанням Міністерства охорони здоров'я.

В той же день в міськраді зібралась міська комісія, яка вирішила посилити карантин. Кінотеатри, що відкрилися 2 липня, знову пішли на карантин. Закладам громадського харчування заборонили працювати після 22:00. Обмеження торкнулися і масових заходів, вони дозволені в складі не більше 10 осіб.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.