Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

01 березня, 2021 - 15:16

У "Підземного міста" в Харкові — новий директор

Станислав Лебедев (слева). Фото: Труха
Тепер комунальним підприємством керує Станіслав Лебедєв.

До цього "Підземним містом" більше шести років керував Олександр Ганус.

Новим керівником комунального підприємства "Підземне місто" став Станіслав Лебедєв. До обов'язків він приступив наприкінці лютого. Про це повідомили KHARKIV Today в КП "Підземне місто".

"Так (прим. — Станіслав Лебедєв). Приступив до виконання обов'язків у лютому, десь 22-23 лютого", — сказали в "Підземному місті".

Відзначимо, 23 лютого стало відомо про те, що Олександр Ганус звільнився з посади директора КП "Підземне місто".  Понеділок, 22 лютого, став для нього останнім робочим днем. Чи пов'язане його звільнення з новою командою в міськраді Харкова, Ганус відповідати не став.

Того ж дня на посаду Гануса з'явився претендент — Станіслав Лебедєв опублікував декларацію кандидата на посаду директора "Підземного міста" на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Відзначимо, що після сесії Харківської міської ради 24 лютого секретар міськради Ігор Терехов не став відповідати на питання журналіста — хто став новим директором "Підземного міста", зазначивши, що в ЗМІ вже є ця інформація. Однак подана декларація кандидата не говорила про призначення. На сайті міськради директором "Підземного міста" досі значиться Олександр Ганус. На сайті комунального підприємства інформації про керівництво немає.

горсовет

26 лютого харків'яни скаржилися на брудну територію біля станцій метро "імені О. Масельського" і "Проспекту Гагаріна", фото викладали в соцмережі. Наступного дня очевидці помітили біля "Проспекту Гагаріна" Станіслава Лебедєва.

"27 лютого вранці нове керівництво КП "Підземне місто" відреагувало на скарги громадян нашого міста, проінспектувало всі забруднені підземні переходи і особисто проконтролювало прибирання зазначених секторів", — писали харків'яни.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Автомийка заливає водою станцію харківського метро, в переході - потоп (відео)

Нагадаємо, КП "Підземне місто" в 2014 році почало приймати на баланс підземні переходи харківського метрополітену, зараз це — 51 перехід, що прилягає до метрополітену, і шість — міських. Комунальне підприємство відповідає за порядок в підземних переходах, їх ремонт, систематизацію торгівлі в них.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.