Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

22 березня, 2021 - 10:57

Дружина ексдиректора "Підземного міста" купила два позашляховики за низькою ціною

Олександр Ганус подав декларацію.

Олександр Ганус керував "Підземним містом" більше шести років, однак нещодавно звільнився. Перед звільненням він подав декларацію.

У минулому році дружина колишнього директора комунального підприємства "Підземне місто" Олександра Гануса купила дві машини — Jeep Grand Cherokee 2007 року випуску і Land Rover 2013 року випуску. Кожна обійшлася в 49 тисяч гривень. Це стало відомо з декларації, яку Ганус опублікував на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Річна зарплата Гануса склала 499 876 гривень. Його дружина отримала 4 470 145 гривень від підприємництва, ще 650 000 гривень склали кошти від продажу автомобіля. Однак який це був автомобіль, невідомо, оскільки в декларації за 2019 рік машини не були вказані.

Готівкою Ганус зберігає 4 000 000 гривень, 500 000 гривень він позичив (кому — в декларації не вказується). Його дружина накопичила 3 ​​000 000 гривень, гроші теж зберігає готівкою.

Нової нерухомості ексдиректор комунального підприємства не купував в 2020 році. У нього є три квартири і нежитлова будівля в Харкові. Його дружина володіє двома квартирами і нежитловою будівлею в Харкові.

Як писав KHARKIV Today, 23 лютого стало відомо про те, що Олександр Ганус звільнився з посади директора КП "Підземне місто". Понеділок, 22 лютого, став для нього останнім робочим днем. Чи пов'язане його звільнення з новою командою в міськраді Харкова, Ганус відповідати не став.

Того ж дня на місце Гануса з'явився претендент — Станіслав Лебедєв. До обов'язків директора "Підземного міста" Лебедєв приступив наприкінці лютого.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.