Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Президента просять скасувати оплату за навчання у вишах Харкова

Ілюстративне фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Жителька України написала звернення до Володимира Зеленського.

Батьки поясняють похання тим фактом, що багато людей втратили роботу і не можуть сплачувати контрактне навчання за дітей.

Жителька України Лариса Поух звернулася до Президента України Володимира Зеленського з проханням скасувати на час війни та дії воєнного стану в України оплату за навчання в університетах, зокрема, харківських. Відповідна петиція опублікована на сайті президента.

"Шановний пане Президенте України! Прошу Вас тимчасово, до закінчення війни та дії воєнного стану в Україні, скасувати оплату за навчання у вищих навчальних закладах студентам контрактної форми навчання, що проживають у зоні активних бойових дій, зокрема в Харкові, з причини неспроможності батьків сплачувати вищеназвану оплату через відсутність роботи та коштів", — звернулася Лариса Поух.

Зазначимо, президент розглядає петиції, якщо вони набирають не менше 25 000 підписів громадян протягом не більше трьох місяців із дня їх опублікування. У день публікації звернення. Підтримати петицію можна за посиланням тут.

Як писав KHARKIV Today, через війну виші Харківської області працюють у дистанційному режимі. Онлайн навчаються 145 000 студентів. 

Церемонію посвяти у студенти для першокурсників довелося скасувати через війну, а зарахування до вишів триватиме до 15 вересня.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.