Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У школах Харківщини навчаються 186 000 дітей

Через небезпеку обстрілів школи вимушені працювати онлайн.

До війни середню освіту на Харківщині отримували 260 000 дітей.

У цьому році у школах Харківської області навчатимуться близько 186 000 дітей, зокрема 13 496 першокласників. Через війну навчання проходить у дистанційному режимі. Точну кількість учнів можна буде сказати за тиждень із початку навчального року. За даними департаменту освіти, кількість учнів може збільшитися до 210 000. Це діти, документи яких залишилася в школах Харківщини. Близько половини учнів, за офіційною інформацією, виїхали за кордон.

У школах регіону на даний момент працюють 14 678 учителів, до війни викладали 22 468 педагогів. 

Внаслідок війни на території Харківської області зруйнована 21 школа, ще 210 шкіл пошкоджені. На окупованих територіях розташовані 150 шкіл. У новому навчальному році в дистанційному режимі працюватимуть 559 шкіл із 715, ще п'ять шкіл закриті через реорганізацію та одна — у Барвінківському районі — не працює через бойові дії.

Також в онлайн-режимі будуть працювати вищі навчальні заклади. У них навчатимуться онлайн 145 000 студентів.

Як писав KHARKIV Today, студенти Харківщини також навчаються онлайн. Церемонію посвяти у студенти для першокурсників довелося скасувати через війну, а зарахування до вишів триватиме до 15 вересня.

Нагадаємо, на тимчасово окупованих територіях Харківщини залишилося 150 шкіл. За даними Харківськоої обласної військової адміністрації, у регіоні зруйнована 21 школа, пошкоджено ще 210. Це — третина від загальної кількості освітніх закладів.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.