Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Колишній зять Добкіна вдруге одружився

Фото: соцмережі
Депутат Харківської обласної ради Олег Гуревич гуляв холостяком трохи більше року.

Олег Гуревич і Марія Гусєва побралися 22 листопада. Молодиця показала фото у соцмережах.

Другою дружиною депутата стала колишня дружина українського футболіста Олега Гусєва, Марія. Саме вона повідомила новину про те, що вийшла заміж. Церемонія одруження відбулася в Києві. Молодята були у звичайному одязі, гостей на фото не видно.

Нагадаємо, Олег Гуревич та Алла Добкіна розлучилися у серпні 2021 року. Вони прожили разом трохи більше чотирьох років, виховують спільного сина. 

Марія і Олег Гусєви були разом трохи більше 13 років, у них є спільна дитина.

1
Гуревич із новою дружиною. Фото: соцмережі.

Нагадаємо, у квітні 2021 року Гуревич опублікував щорічну декларацію, у якій вказав одного члена сім'ї — сина Марка. Дружини у цьому фінансовому звіті не було. У попередній декларації дружина Алла Добкіна була, але чоловік не вказав її нерухомість, автомобілі, заробіток і заощадження.  У жовтні 2020 року Олег Гуревич став депутатом Харківської облради від партії "Блок Кернеса — Успішний Харків Успішний Харків".  У липні 2021 року Добкіна подала заяву на розлучення.

У 2021 році, за даними Руху ЧЕСНО, Гуревич жодного разу не відвідав засідання своєї профільної комісії та 86% сесій Харківської обласної ради. За методологією ЧЕСНО, він є кандидатом на відкликання. 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.