Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Алла Добкіна розлучається зі своїм чоловіком

Алла Добкина с сыном и супругом. Фото: Instagram
Дочка Михайла Добкіна пробула у шлюбі трохи більше чотирьох років, у неї є син.

Старша дочка ексмера Харкова Михайла Добкіна — Алла Добкіна хоче офіційно розірвати відносини з чоловіком Олегом Гуревичем.

На початку липня Алла Добкіна подала позов до Дзержинського районного суду Харкова, щоб розірвати шлюб з Олегом Гуревичем. Як стало відомо KHARKIV Today, позов розгляне суддя Ігор Семиряд у спрощеному порядку, без повідомлення сторін, за наявними у справі матеріалами. Засідання призначене на 28 липня.

За тиждень до суду, 21 липня, Алла Добкіна відповідала в Instagram на запитання підписників. Одне з них було про те, чи живе вона з чоловіком.

"Відсотків 90 у запитаннях до мене з приводу чоловіка — живемо ми разом, чи розлучилися ми і як взагалі у нас справи. Ніхто ніколи не дізнається про моє особисте життя, поки я сама цього не захочу. А я цього не хочу. Тому живіть своїм життям, так простіше", — розповіла дочка ексмера Харкова у Stories.

Нагадаємо, у квітні Олег Гуревич опублікував щорічну декларацію, у ній вказав одного члена сім'ї — сина Марка. Дружини у цьому фінансовому звіті не було. У попередній декларації дружина Алла Добкіна була, але чоловік не вказав її нерухомість, автомобілі, заробіток і заощадження.  У жовтні 2020 року Олег Гуревич став депутатом Харківської облради від партії "Блок Кернеса — Успішний Харків Успішний Харків". 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Скільки пар одружилися у Харківській області з початку року

Відомо, що у Алли Добкіної є благодійний фонд "АМД Хелп", з 2020 року вона записує пісні і дає концерти.

Алла Добкіна і Олег Гуревич ровесники — їм по 27 років. Вони одружились у липні 2017 року, у жовтні 2018 року у пари народився син Марк.  

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.