Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Дочка ексмера Харкова стала вільною

Фото: Instagram / Алла Добкина
Знову вільна дочка Михайла Добкіна Алла Добкіна відпочиває на Лазурному березі.

Суд задовольнив позов Алли Добкіної про розлучення з депутатом Харківської облради Олегом Гуревичем.

28 липня у Дзержинському районному суді Харкова розглянули позов Алли Добкіної про розірвання шлюбу з Олегом Гуревичем. Дочка Михайла Добкіна захотіла відновити своє дошлюбне прізвище. Після весілля вона носила подвійне прізвище Добкіна-Гуревич. Відповідне рішення опубліковано в Єдиному реєстрі судових рішень.

Подружжя до суду не приходили. Дочку ексмера Харкова представляв адвокат, від депутата Харківської облради прийшла заява про розгляд справи без його присутності, на розірвання шлюбу Олег Гуревич згоден, будь-яких суперечок між ним і Аллою Добкіною немає.

У обґрунтуванні позову зазначено, що 1 липня 2017 року Алла Добкіна і Олег Гуревич уклали шлюб, у них народився син. Разом сім'я жила до весни 2020 року.

"Підставою розірвання шлюбу стала відсутність взаєморозуміння, різні погляди на сім'ю. Позивач [Алла Добкіна — ред.] зазначає, що вони почали проживати окремо один від одного і стали чужими людьми. Спільного бюджету не мають, не здійснюють спільних покупок, шлюб носить формальний характер. Через що позивач просить розірвати шлюб", — йдеться у документі.

У рішенні зазначено, що у подружжя не було майнового спору.

Суд вирішив задовольнити позов Алли Добкіної про розірвання шлюбу з Олегом Гуревичем. Рішення суду набирає чинності після закінчення строку подання апеляційної скарги усіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.

Відзначимо, зараз Алла Добкіна відпочиває на Лазурному березі у Монте-Карло. Фото і відео з відпочинку публікує в Instagram.

Фото: Instagram stories / Алла Добкина
Фото: Instagram stories / Алла Добкіна

Нагадаємо, на початку липня Алла Добкіна подала позов до суду, щоб розірвати шлюб з Олегом Гуревичем. У квітні Олег Гуревич опублікував щорічну декларацію, у ній вказав одного члена сім'ї — сина Марка. Дружини у цьому фінансовому звіті не було. У попередній декларації Олега Гуревича дружина була, але він не вказав нерухомість, автомобілі, заробіток і заощадження Алли Добкіної. У жовтні 2020 року Олег Гуревич став депутатом Харківської облради від партії "Блок Кернеса — Успішний Харків".

Відомо, що у старшої дочки ексмера Харкова Михайла Добкіна Алли Добкіної є благодійний фонд "АМД Хелп", з 2020 року вона записує пісні і дає концерти.

Алла Добкіна і Олег Гуревич ровесники — їм по 27 років. Вони  одружились у липні 2017 року, у жовтні 2018 року у них народився син Марк.  

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.