Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Добкін на Великдень відслужив у пошкодженому росіянами храмі

Фото: скрин.
Диякон УПЦ Московського патріархату Михайло Добкін служить у П'ятихатках.

Михайло Добкін провів службу в церкві Московського патріархату, яка була пошкоджена російськими обстрілами.

Диякон Добкін відслужив пасхальну службу у храмі святої благовірної цариці Тамари. Відео з Добкіним у рясі з'явилося учора в різних Телеграм-каналах. Судячи з контексту, військовий попросив Добкіна сказати кілька слів для ЗСУ. Загалом колишній харківський мер підтримав військових, але до сих пір не перейшов на українську.

"Щоб Господь оберігав і приніс перемогу нашій багатостраждальній країні, богобереженій Україні. Щоб усі повернулися живими і щасливими. Від того, що вони роблять для людей, за них моляться в кожному храмі, православному і не тільки православному, по всій країні. Христос воскрес" — сказав Добкін.

Нагадаємо, у Вербну неділю 9 квітня Михайло Добкін допомагав вести богослужіння у храмі Української православної церкви московського патріархату. Відповідне відео опублікували у харківських Telegram-каналах. Він розмахував кадилом і вів проповіді для вірян.

Храм святої благовірної цариці Тамари був пошкоджений 12 березня 2022 року під час обстрілу П'ятихаток. У церкві були вибиті вікна і двері, уламками посікло стіни храму, була пошкоджена церковна утварь.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.