Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У новорічну ніч харків'янин натякнув про своє бажання зайняти місце Кернеса

Ексмер Харкова і колишній голова Харківської ОДА Михайло Добкін записав новорічне звернення.

Своє звернення політик завершив фірмовим жестом Геннадія Кернеса — "Victory" і словами: "Все буде — Харків!".

У новорічну ніч колишній міський голова Харкова і голова ХОДА Михайло Добкін записав привітання. Відео політик виклав в своїх соціальних мережах.

Михайло Добкін стояв на фоні величезної новорічної ялинки. На його плечі була накинута червона шуба з білим хутром, схожа на наряд Діда Мороза, а на голові — шапка. В руках політик тримав келих шампанського.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У дочки ексмера Харкова немає житла, авто та заощаджень

Добкін привітав своїх передплатників з Новим роком, побажав, щоб рік приніс усім мир, щастя, благополуччя і став роком здоров'я. Також він побажав, щоб в цьому році "у всіх нас"  здійснились мрії, навіть найпотаємніші, і всі бажання, навіть найсміливіші.

Своє привітання політик завершив такими словами: "До речі, тут мене багато харків'ян останнім часом часто запитують ... Так я відповім: таки, так. У новий рік — з новими перемогами. Всіх зі святом! З новим роком! Все буде — Харків!".

У фіналі Михайло Добкін показав фірмовий жест Геннадія Кернеса — "Victory", натякаючи на своє бажання балотуватися на вибори Харківського міського голови.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Виборів у березні в Харкові не буде. Так думає друг Кернеса Фукс

Нагадаємо, Михайло Добкін балотувався як кандидат на пост мера Харкова на місцевих виборах 2020. Свій вчинок  політик пояснив бажанням захистити Харків від конкурентів Кернеса, але після розмови з другом Геннадія Кернеса бізнесменом Павлом Фуксом, кандидат в мери Харкова Добкін зняв свою кандидатуру з місцевих виборів.

Після смерті Геннадія Кернеса, якого харків'яни обрали міським головою, Добкін пообіцяв домагатися перевиборів.

Секретар міськради Харкова Ігор Терехов обіцяв в останній день 2020 року направити до Верховної Ради звернення з проханням призначити вибори мера Харкова. Про висунення своєї кандидатури на місцевих виборах Терехов поки не говорить.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.