Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківська облрада не розглядатиме на сесії питання про присвоєння почесного звання

Фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today
Питання зняли з порядка денного.

Список має повторно розглянути експертна рада.

У вівторок 20 лютого проходить пленарне засідання чергової XXI сесії Харківської обласної ради. Воно розпочалося о 10:00. У порядку денному — 51 питання та блок "Різне". Питання про присвоєння звання "Почесний громадянин Харківської області" немає. Про це стало відомо із проєкту рішення "Про затвердження порядку денного XXI сесії обласної ради VIII скликання", опублікованого на сайті облради.

У пресслужбі Харківської облради підтвердили KHARKIV Today, що питання про присвоєння почесного звання у порядку денному сьогоднішньої сесії немає. Його повторно має розглянути експертна комісія.

"Голова обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко повернула питання на повторний розгляд до Експертної ради з попереднього розгляду кандидатур на присвоєння звання "Почесний громадянин Харківської області". Оскільки саме експертна рада попередньо розглядає кандидатури і надає  відповідні пропозиції", — розповіли у пресслужбі.

Нагадаємо, у базі нормативних документів Харківської облради був опублікований проєкт рішення "Про присвоєння звання "Почесний громадянин Харківської області" восьми кандидатам. Шість кандидатів — це архієпископ Митрофан (Володимир Бутинський), Анатолій Гацько, Олександр Нестеренко, Сергій Тесленко, Павло Федосенко та Едуард Хорошун. Ще два — колишній регіонал Олег Каратуманов та генерал і міністр часів Кучми Юрій Смирнов.

Каратуманов став почесним громадянином Харківщини минулого року, проте наприкінці 2023 року Закарпатський суд позбавив його цього звання.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.