Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

12 травня, 2020 - 15:39

Харків'яни можуть придумати імена двом лосенятам, врятованим з Чорнобильської зони

У харківському Центрі порятунку диких, екзотичних і домашніх тварин вже тиждень перебувають на реабілітації двоє диких лосенят, яких врятували під час пожежі у Чорнобильській зоні.

У харківському Центрі порятунку диких, екзотичних і домашніх тварин вже тиждень перебувають на реабілітації двоє диких лосенят, яких врятували під час пожежі у Чорнобильській зоні.

Самець і самка не постраждали від пожеж, але були в стресовому стані, повідомив KHARKIV Today прес-секретар екопарку Олексій Костюченко.

"У них все гаразд, їдять щодня 1,5 літра молока, це розтягується на 6 разів на добу, роблять після цього масаж їм, щоб коліків не було. Травм у них немає — з ними все добре. У принципі, вони маленькі , швидко відійшли, бігають за кіперами, вважають їх своїми батьками. Освоюються, виходять гуляти щодня на травичку, починають вже листочки пробувати", — пояснив Костюченко.

Лосенята зможуть повернутися в рідний ліс не раніше, ніж через рік.

"Вони будуть рости, як тільки підростуть, їх переведуть до просторого вольєру в лісі, там велика територія обгороджена. Пройдуть курс відвикання від людей у ​​вольєрі, самостійно будуть добувати собі їжу і, якщо все буде добре з ними, то через рік-півтора, їх можна буде повертати в природне місце існування, туди, в Чорнобильську зону", — розповів він.

Поки копитним ще не придумали імена. Харків'яни можуть залишати варіанти на сторінках екопарку в соцмережах. Серед запропонованих — Сахарок і Кефірчик, Лосяш і Лося, Жужа і Жорик.

Як писав KHARKIV Today, двох диких лосенят передали до харківського екопарку жителі Київської області, які врятували їх від загибелі.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.