Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

В Україні продовжили воєнний стан та мобілізацію

Фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today
Президент підписав законопроєкти.

Воєнний стан і мобілізація триватимуть до середини травня.

12 лютого Президент України Володимир Зеленський підписав законопроєкти №10456 і 10457 "Про затвердження указу Президента України "Про продовження строку дії воєнного стану в Україні" та "Про затвердження указу Президента України "Про продовження строку проведення загальної мобілізації" відповідно. Законопроєкти опубліковані на сайті Верховної Ради України.

Згідно із законопроєктами, воєнний стан і загальна мобілізація в України продовжені на 90 діб — до 13 травня 2024 року.

Нагадаємо, Верховна Рада ухвалила законопроєкти про продовження воєнного стану та мобілізації 6 лютого. В Україні продовжують воєнний стан і мобілізацію удесяте. 

Як писав KHARKIV Today, після нападу Росії на Україну 24 лютого 2022 року Президент України Володимир Зеленський оголосив на всій території України воєнний стан (термін дії був 30 діб). 20 березня його продовжили до 26 квітня.

У травні 2022 року ухвалили рішення про продовження воєнного стану до 23 серпня. У серпні знову переглянули рішення, із того часу воєнний стан тривав до 21 листопада. 16 листопада 2022 року проголосували за продовження воєнного стану до 19 лютого 2023 року7 лютого 2023 року — до 20 травня. Із того часу воєнний стан тривав до 18 серпня. У липні було ухвалене нове рішення, воєнний стан почав діяти до 18 листопада. На початку листопада вирішили продовжити воєнний стан і мобілізацію до 14 лютого 2024 року.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.