Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

В Україні продовжили воєнний стан

Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Відповідне рішення ухвалила Верховна Рада України.

Воєнний стан в Україні продовжили на 90 днів — до 19 лютого 2023 року.

16 листопада Верховна Рада України ухвалила Закон України "Про затвердження указу Президента України "Про продовження строку дії воєнного стану в Україні" (№8189). Рішення підтримали 294 народних депутатів. Також голосами 297 нардепів в Україні продовжили строк загальної мобілізації (закон №8190). Про це повідомив народний депутат Ярослав Железняк.

"Це вже п'яте голосування парламенту за воєнний стан із початку війни: 24 лютого, 15 березня, 21 квітня, 15 серпня і сьогодні. Цього разу питання ніхто не доповідав (зазвичай це робив Голова РНБО Олексій Данілов)", — розповів Железняк.

Як писав KHARKIV Today, після нападу Росії на Україну 24 лютого 2022 року Президент України Володимир Зеленський оголосив на всій території України воєнний стан (термін дії — 30 діб). 20 березня Зеленський підписав закон про затвердження указу "Про продовження терміну дії воєнного стану в Україні" №2119-IX, яким продовжив термін дії воєнного стану до 26 квітня.

У травні ухвалили рішення про продовження воєнного стану до 23 серпня. У серпні знову переглянули рішення, із того часу воєнний стан триває до 21 листопада.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.