Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

В Україні продовжили воєнний стан

Ілюстративне фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today
Також продовжений строк дії мобілізації.

Воєнний стан в Україні продовжили на 90 днів.

7 лютого Верховна Рада України ухвалила законопроєкт №8419 "Про затвердження указу Президента України "Про продовження строку дії воєнного стану в Україні". "За" проголосували 348 народних депутатів. Про це повідомив нардеп Ярослав Железняк.

"Дія буде продовжена з 19 лютого 2023 року і триватиме знову 90 днів. І нагадаю, що це вже шосте голосування парламенту за воєнний стан з початку війни", — розповів Железняк.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мобілізація у Харкові: хто має право на відстрочку та як її отримати

Крім того, нардепи сьогодні ухвалили законопроєкт №8420 "Про затвердження указу Президента України "Про продовження строку проведення загальної мобілізації". Підтримали законопроєкт 344 нардепи. Строк дії мобілізації продовжується також з 19 лютого і на 90 днів.

Як писав KHARKIV Today, після нападу Росії на Україну 24 лютого 2022 року Президент України Володимир Зеленський оголосив на всій території України воєнний стан (термін дії — 30 діб). 20 березня Зеленський підписав закон про затвердження указу "Про продовження терміну дії воєнного стану в Україні" №2119-IX, яким продовжив термін дії воєнного стану до 26 квітня.

У травні ухвалили рішення про продовження воєнного стану до 23 серпня. У серпні знову переглянули рішення, із того часу воєнний стан тривав до 21 листопада. 16 листопада проголосували за продовження воєнного стану до 19 лютого 2023 року.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.