Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

В Україні продовжили воєнний стан

Ілюстративне фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Рішення ухвалила Верховна Рада.

Воєнний стан продовжили ще на 90 днів.

27 липня Верховна Рада України підтримала законопроєкт №9532 "Про затвердження указу Президента України "Про продовження строку дії воєнного стану в Україні". "За" проголосували 347 народних депутатів. Воєнний стан в Україні діятиме до 18 листопада.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мобілізаційний план у Харківській області у рази менший, ніж у Дніпропетровській

"Парламент продовжив дію воєнного стану на 90 діб, тобто до 18 листопада 2023 року. Це вже восьме продовження з початку повномасштабної війни", — розповів народний депутат Ярослав Железняк.

Окрім цього, нардепи продовжили строк проведення загальної мобілізації. Вона триватиме також до 18 листопада.

Як писав KHARKIV Today, після нападу Росії на Україну 24 лютого 2022 року Президент України Володимир Зеленський оголосив на всій території України воєнний стан (термін дії — 30 діб). 20 березня в Україні продовжили термін дії воєнного стану до 26 квітня.

У травні 2022 року ухвалили рішення про продовження воєнного стану до 23 серпня. У серпні знову переглянули рішення, із того часу воєнний стан тривав до 21 листопада. 16 листопада 2022 року проголосували за продовження воєнного стану до 19 лютого 2023 року7 лютого 2023 року — до 20 травня. Із того часу воєнний стан триває до 18 серпня.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.