Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Тест з української мови на ЗНО складатиметься з 20 завдань

Фото: iStock  
Цього року тестування буде спрощене.

В Українському центрі оцінювання якості освіти розповіли, якими будуть завдання з української мови під час ЗНО.

Цього року через війну випускники складатимуть тести онлайн та у спрощеному форматі. Замість різних тестів з кількох предметів буде один із завданнями з української мови, математики та історії України.

У блоці "українська мова" таких завдань буде 20. Вони охоплюватимуть усі мовні теми, що вивчаються у школі: фонетику, графіку, орфоепію, орфографію, лексикологію та фразеологію, словотвори, морфологію, синтаксис, стилістику та розвиток мови.

"Розділам "Стилістика" та "Розвиток мови" приділено дещо менше уваги з урахуванням комп'ютерного формату тестування", — пояснили у Центрі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Абітурієнти-2022 складатимуть потрійний тест замість ЗНО

15 завдань будуть містити одну правильну відповідь із чотирьох або п'яти варіантів. Ще у п'яти завданнях потрібно буде встановити відповідь шляхом складання логічних пар. Завдань, які передбачають коротку письмову чи усну відповідь, не буде, як і завдань з української літератури.

Під час виконання завдань з української мови можна отримати від 0 до 35 балів. Результат можна буде дізнатися одразу після виконання завдань, пізніше його переведуть до шкали 100-200 балів.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.