Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Передумали: у Харкові можна буде писати мультипредметний тест

Фото: ЗН
Пункти здачі мультипредметного тесту організують у Харкові, Богодухові, Валках, Краснограді та Лозовій.

Міністерство освіти і науки України передумало та дозволило проводити тест у Харківській області.

Здати національний мультипредметний тест можна буде у п'яти містах Харківської області — Харкові, Богодухові, Валках, Краснограді та Лозовій. Про це повідомили у Харківській обласній військовій адміністрації з посиланням на департамент науки та освіти.

"Міністерство освіти і науки України внесло п'ять міст Харківської області до переліку населених пунктів, де цього року випускники шкіл зможуть скласти національний мультипредментний тест", — йдеться у повідомленні.

Як пояснили у ХОВА, зараз департамент науки та освіти ХОВА разом із територіальними громадами області формують бази даних усіх закладів, установ, організацій, де проводитимуть мультипредметний тест.

Зазначимо, що підтвердження участі в основній сесії національного мультипредметного тесту стартувало сьогодні, 20 травня, і триватимуть до 7 червня включно.

Для підтвердження необхідно заповнити спеціальну форму на інформаційній сторінці у вкладці "Підтвердження участі у національному мультипредметному іспиті". Потім вибрати країну або регіон України, населений пункт, де учасник планує перебувати у період основної сесії (з 18 липня до 4 серпня), вказати ім'я та прізвище, правильно ввести результат, натиснути кнопку — Взяти участь у національному мультипредметному тесті.

Ті, хто не зможе підтвердити свою участь у цей проміжок часу, не братимуть участі в основній сесії. Це можна буде зробити на другому етапі (з 21 червня до 7 липня — підтвердження участі).

"Лише після проходження двох етапів підтвердження участі у національному мультипредметному іспиті з 12 липня для учасника з'явиться можливість завантажити з розділу "Місце проведення" запрошення-перепустку, де буде зазначена дата, час та місце проведення тесту", — пояснили у департаменті науки та освіти ХОВА. 

Біженці з України зможуть здати мультипредментний тест, який цього року замінить Зовнішнє незалежне оцінювання у 39 містах 23-х країн.

Нагадаємо, цього року через війну замість Зовнішнього незалежного оцінювання проходитиме мультипредметний тест, який складається із завдань з української мови, історії України та математики. Оцінюватимуться завдання за 200-бальною шкалою. За підсумками тесту школярі вступатимуть до вишів. Усього буде три сесії мультипредметного тесту: у липні основна, у серпні та вересні — додаткові.

Як писав KHARKIV Today, 17 травня у Міністерстві освіти і науки України заявили, що національний мультипредметний тест не проходитиме через військові дії у Харківській, Донецькій, Луганській, Херсонській областях та Криму.

    Простий текст

    • No HTML tags allowed.
    • Lines and paragraphs break automatically.
    • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.