Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківських школярів запрошують на пробний НМТ

Ілюстративне фото
Тест відбудеться онлайн наприкінці жовтня.

Пробний НМТ проводиться безкоштовно.

Учнів старших класів запрошують на пробний національний мультипредметний тест, що проходитиме на базі Харківського національного економічного університету ім. Кузнеця 22, 25 і 29 жовтня. Він складатиметься з трьох обов'язкових предметів (українська мова, математика та історія України) та одного предмету на вибір (англійська мова, фізика). На кожний предмет дають по 60 хвилин. Про це повідомили у Харківській міській раді з посиланням на ХНЕУ ім. Кузнеця.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Назвали 11 найкращих харківських шкіл, які увійшли до ТОП-200 України

Щоб зареєструватися на пробний НМТ, потрібно перейти за посиланням тут. Після реєстрації учаснику нададуть посилання, логін і пароль для доступу на платформу тесту. Потім потрібно буде обрати час для тестування. Результати тесту відправлять на пошту.

"Цього року Український центр оцінювання якості освіти не проводитиме пробний НМТ. Тож ХНЕУ — один з небагатьох вишів, який надає можливість проходження пробного тестування. Це максимально дієвий та об'єктивний спосіб зрозуміти рівень знань школярів та ухвалити рішення щодо додаткової підготовки з того чи іншого предмету", — пояснили у ХНЕУ.

Як писав KHARKIV Today, цього року максимальні 200 балів із національного мультипредметного тесту у Харківській області набрали 229 учасників. Найбільше 200-бальників виявилося серед тих, хто складав математику — 114 дітей. На другому місці знаходиться українська мова, за результатами складання якої по 200 балів отримали 60 абітурієнтів. 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.