Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Збірна України у формі "Слава Україні" здобула перемогу над Кіпром (Фото)

Українці перемогли суперників з Кіпру.

Заключний товариський матч завершився перемогою збірної України.

7 червня о 19:00 на харківському стадіоні "Металіст" розпочався матч між збірними з футболу України та Кіпру. Завершилася гра з рахунком 4: 0 на користь України. Про це повідомили в Українській асоціації футболу.

Матч став останнім на підготовчих зборах до чемпіонату Європи. Збірна України стартувала з атаки суперника, чергуючи короткі і середні передачі. Потім інтенсивність господарів трохи знизилася, і збірна Кіпру зуміла провести кілька контратак.

На 37-й хвилині рахунок гри склав 1: 0. На 45-й хвилині Україна забила другий гол, знову з пенальті. Третій гол припав на 59-у хвилину, на 65-й хвилині підопічні Андрія Шевченка забили четвертий гол.

Сьогодні збірна України відправиться у Бухарест, де базуватиметься під час Євро-2020. Стартують українці на турнірі 13 червня. Перша гра — з Нідерландами в Амстердамі.