Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Колишнього очільника харківської СБУ затримали

Роман Дудін. Фото: Роман Дудін / Facebook
Роману Дудіну оголосили підозру за двома статтями.

Раніше ексначальник Управління Служби безпеки України в Харківській області Роман Дудін запевняв, що готовий до будь-яких перевірок. 

Романа Дудіна затримали в будинку далеко від дому. Про це KHARKIV Today 11 вересня повідомило джерело у правоохоронних органах. 

За словами співрозмовників "Суспільного", чиї джерела так само підтвердили його затримання, колишнього начальника Управління Служби безпеки України в Харківській області підозрюють у державній зраді та залишенні місця служби. Журналісти намагалися отримати коментар Державного бюро розслідувань, на телефонні дзвінки кореспондентів там поки не відповіли. Не вдалося зв'язатися і з самим Дудіним.

За інформацією "Суспільного", затримання відбувалося в одній з областей на заході України.

Нагадаємо, Володимир Зеленський звільнив голову УСБУ на Харківщині 29 травня, після приїзду до Харкова. За словами глави держави, начальник СБУ в Харківській області Роман Дудін не працював на захист міста з перших днів повномасштабної війни Росії проти України. Після звільнення Дудін записав і виклав у Фейсбук кілька відео, де говорив, що його "знесли" недоброзичливці. Він навіть виклав у публічну площину відео з оперативною інформацією щодо лінії фронту, але за кілька днів видалив ці пости.

Пізніше тимчасовим виконувачем обов'язки начальника Управління СБУ в Харківській області став полковник Андрій Дармограй. 19 липня президент призначив генерал-майора Олександра Куця начальником Управління СБУ в Харківській області. Напередодні його призначення Роман Дудін записав і виклав нове відео, де переконував, що готовий до будь-яких перевірок

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.