Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові новий тимчасовий керівник СБУ

Скрін: Харківська обласна рада
Андрій Дармограй почав виконувати обов'язки одразу після звільнення Романа Дудіна.

Полковник Андрій Дармограй призначений тимчасово виконуючим обов'язки голови Усправління СБУ в Харківській області. 

За нашою інформацією, він приступив до виконання обов'язків одразу після того, як президент Володимир Зеленський звільнив Романа Дудіна. 

На сесії Харьковської обласної ради, яка відбувалася онлайн 2 липня, т.в.о. начальника УСБУ представила голова облради Тетяна Єгорова-Луценко.

Андрій Дармограй полковник, служив у харківському УСБУ.

"На сьогоднішній день дійсно на мене покладено тимчасове виконання обов'язків начальника Управління Служби безпеки України в Харківській області. Колектив і Управління Служби безпеки України продовжує виконувати свої обов'язки й покладені завдання в межах компетенції Служби безпеки України, здатні виконувати будь-які завдання будь-якої складності", - сказав т. в. о. начальника УСБУ.

Нагадаємо, Володимир Зеленський звільнив Романа Дудіна в день приїзду до Харкова 29 травня, указ про це з'явився 30 травня. За словами глави держави, начальник СБУ у Харківській області Роман Дудін не працював на захист міста з перших днів російської війни.

"Я приїхав, розібрався, звільнив голову Служби безпеки України в області за те, що не працював на захист міста з перших днів повномасштабної війни, а думав лише про себе особисто. Які мотиви - правоохоронці з'ясують", - розповів глава держави.

Після цього Дудін намагався облити брудом людей, які начебто ініціювали його звільнення перед президентом, писав пости викриваючі пости у соцмережах, але згодом видалив їх.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.