Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Начальник електромереж допоміг окупантам повернути світло на захопленій Харківщині

Фото: Харківська обласна прокуратура
Підозра Олександру Бондаренкові оголошена заочно.

Олександр Бондаренко організував відновлення світла, завдяки чому до окупантів надійшла техніка та обладнання.

Слідчі заочно оголосили підозру 46-річному начальнику електричних мереж у місті Куп'янськ Олександру Бондаренку, який співпрацює з російськими окупантами. Про це повідомили у Харківській обласній прокуратурі.

За даними слідства, Бондаренко почав співпрацювати з окупантами 28 лютого, коли зустрівся з ними у Куп'янській районній державній адміністрації. Йому дали завдання — відновити електропостачання у Куп'янську, Балаклії, Ізюмі, Шевченковому, Боровій, Великому Бурлуку та Дворічній, оскільки окупантам потрібно було відновили роботу електропоїздів, аби отримувати техніку та обладнання. Завдання він виконав.

"23 березня Бондаренко О. І., перебуваючи на території Куп'янська, з метою заживлення підстанції "Ізюм"дав вказівку своїм підлеглим — працівникам АТ "Харківобленерго" провести огляд та здійснити ремонт лінії електропередач ПЛ 110 кВ "Тяга Циганська — тяга Букіно — Ізюм", за результатом чого 24 березня дана лінія була відновлена", — сказано у тексті підозри.

Також слідство встановило, що начальник електромереж затвердив проєкт будівництва повітряної лінії електропередачі. Її побудували окупанти.

Підозру Олександру Бондаренкові сформували за ч. 2 ст. 111 (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану) Кримінального кодексу України.

Як писав KHARKIV Today, колаборант із Купʼянська Олег Глєбов керує вивозом краденого зерна до Росії. Він заявив, що для цього відновлено залізничний рух практично усіма ділянками: Купʼянськ — Тополі у бік Валуйок (Бєлгородська область), Куп'янськ — Сватове у бік Луганська, у бік Святогірська — у напрямку Червоного Лиману (Донецька область) і частково відновили сполучення у бік Харкова.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.