Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Колаборант із Купʼянська керує вивозом краденого зерна до Росії

Скрін: Відео
Олег Глєбов очолив створену окупантами "Куп'янську залізницю".

На "Куп'янській залізниці" чекають вагони від "российских железных дорог". 

Рух трьома гілками залізниці практично повністю відновили на окупованій частині Харківщини. Про це на пропагандистських каналах повідомив генеральний директор окупаційного підприємства "Куп'янська залізниця" Олег Глєбов. Інтерв'ю з ним опублікувала "пресслужба тимчасової цивільної адміністрації".

"На даний момент ми відновили рух практично трьома повністю ділянками. Це Купʼянськ — Тополі у бік Валуйок (Бєлгородська область), Куп'янськ — Сватове у бік Луганська, у бік Святогірська — у напрямку Червоного Лиману (Донецька область), і частково відновили сполучення у бік Харкова. Поки що ми не зможемо, на жаль, запустити пасажирський рух", — розповів Глєбов.

Глєбов пообіцяв, що залізницею вивозитимуть крадене в українців зерно до Росії. Причому не ттільки нового врожаю, а й минулорічне збіжжя. Для виконання крадіжки чекають вагони.

"На даному етапі стоїть питання №1 із вивозу сільськогосподарської продукції. У першу чергу, зерно, яке залишилося іще з минулого врожаю та, за інформацією, у великих кількостях. Будемо здійснювати перевезення, обслуговувати клієнтів підʼїзних колій та вивозити це все у бік Російської федерації. Досягнута домовленість з Російською федерацією, а саме "РЖД" про постачання нам необхідного рухомого складу, тобто вагонів для перевезення зерна. Займатися будемо вивозом сільгоспродукції, будівельних матеріалів та інших потреб наших, так би мовити, клієнтів, які будуть у нас зацікавлені", — пояснив директор підприємства "Куп'янська залізниця", створеного окупантами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На півдні Харківщини почалися жнива

За нашою інформацією, до початку повномасштабної війни Росії проти України Глєбов працював ревізором на залізниці у Купʼянську.    

Нагадаємо, наприкінці червня було відомо, що окупанти пропонують віддавати новий урожай за безцінь аграріям на захопленій частині Харківщини.  

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.