Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На півдні Харківщини почалися жнива

Фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today  
Аграрії бирають ранні зернові та зернобобові культури.

У Лозівському районі прогнозують середню врожайність. 

Збирання ранніх зернових та зернобобових культур розпочали на Лозівщині. Про це 8 липня повідомили в Лозівській районній військовій адміністрації. 

"Загалом, більшість аграріїв краю вважають, що врожайність ранніх зернових і зернобобових у районі цьогоріч буде середньою. Аграріїв на цей час турбують ціни на зерно та логістика. Крім того, у багатьох з них не реалізований минулорічний урожай. Натомість вже є потреба шукати місце під зерно нинішнього", — розповіли чиновники.

Для приймання та зберігання зерна в Лозівському районі є елеватори загальною місткістю 265 000 тонн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Насіння під купами попелу. Як харківський вчений рятує унікальні сорти рослин

Цьогоріч площа до обмолоту ранніх зернових та зернобобових культур на Лозівщині становить більше 87 000 га. Горох зібрали на площі 354 га. Намолотили 425 тонн зерна, врожайність становить 12,0 ц/га. Озиму пшеницю зібрали на площі 1638 га. Намолотили 4750 тонн зерна, врожайність становить 29,0 ц/га. Озимий ячмінь зібрали на площі 105,6 га. Намолотили 426 тонн зерна, врожайність становить 40,3 ц/га.

Нагадаємо, на Харківщині вдалося засіяти біля 60% сільськогосподарських угідь, врожай прогнозують на цьому рівні від плану минулого року.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.