Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У прифронтові регіони призначатимуть керівників із воєнним досвідом - Зеленський

Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Рішення ухвалять по кількох регіонах.

Посади займатимуть керівники, які мають досвід захисту країни та управлінської роботи.

У прикордонних та прифронтових областях України будуть призначати керівників із воєнним досвідом. Такі рішення ухвалять по кількох регіонах. Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський у вечірньому зверненні.

"Також посилюємо наші управлінські позиції. У низці регіонів — прикордонних особливо та прифронтових — призначаємо керівників із воєнним досвідом. Тих, хто може проявити себе найбільш ефективно в захисті від наявних зараз загроз. Про кожне таке рішення буду інформувати. Загалом варто відзначити, що ми будемо поєднувати здобутий нашими людьми досвід захисту України, воєнний досвід, із конкретною управлінською роботою на посадах у місцевій та центральній владі", — сказав Зеленський.

Про які регіони йдеться, президент не повідомив. Наразі без очільників залишаються Київська, Херсонська, Сумська, Запорізька та Дніпропетровська військові адміністрації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Харківщині — нові селищні та сільські військові адміністрації

Президент також нагадав про формування "Гвардії наступу" в Україні. За його словами, початок формування є сильним, люди активно вступають до нових бригад Нацгвардії, поліції та прикордонної служби.

Як писав KHARKIV Today, Міністерство внутрішніх справ України запустило національну компанію "Гвардія наступу" та створило вісім штурмових бригад, у які розпочався набір бійців. Набір кандидатів у ці підрозділи стартував і у Харківській області.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.