Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

18 січня, 2021 - 12:48

Зеленський призначив харківського мандрівника в наглядову раду УКФ

Фото: Facebook / Артемий Сурин
Артемій Сурін дав згоду на членство в наглядовій раді.

Президент Володимир Зеленський змінив двох членів наглядової ради Українського культурного фонду.

Харківський мандрівник Артемій Сурін, а також поет і драматург, Герой України Юрій Рибчинський стали новими членами одного з органів управління УКФ. 15 січня відповідний указ опублікований на сайті Офісу президента.

Водночас, перестали бути членами наглядової ради УКФ директор-президент Міжнародної комерційної телерадіокомпанії (ICTV) Олександр Богуцький та народна артистка, Герой України Ада Роговцева.

Згідно Закону "Про Український культурний фонд", наглядова рада — один з органів управління УКФ, що складається з дев'яти осіб: двох з них визначає президент, двох — Міністерство культури, двоє представляють установи культури, двоє — громадські об'єднання, а також голови Фонду (за посадою). Термін повноважень члена наглядової ради становить три роки.

Український культурний фонд — державна установа, яка сприяє розвитку національної культури і мистецтва. Фонд дає гранти на реалізацію сміливих і корисних культурних ідей.

Нагадаємо, Артемій Сурін в 2019 році потрапив до Книги рекордів Гіннеса України, він став першим українцем, який здійснив навколосвітню подорож без авіаперельотів

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.