Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові допитали директорку Будинку дитини, з якого брали сиріт для скандальних зйомок

Директорку Будинку дитини №3 Тамару Скульську допитували як свідка у двох відкритих кримінальних провадженнях — тортури і виготовлення та розповсюдження творів, що пропагують культ насильства.

Директорку Будинку дитини №3 Тамару Скульську допитували як свідка у двох відкритих кримінальних провадженнях — тортури і виготовлення та розповсюдження творів, що пропагують культ насильства.

Факт допиту директора Будинку дитини №3 підтвердив KHARKIV Today речник прокуратури в Харківській області Дмитро Чубенко.

"Допитали директорку Будинку дитини №3. Вона була допитана по цій ситуації, чи дійсно це так, чиї діти брали участь. Вона була допитана як свідок, будуть подальші прийматися процесуальні рішення",  — пояснив Чубенко.

Речник прокуратури в Харківській області уточнив, що поки в рамках двох відкритих кримінальних проваджень більше нікого не допитували.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Режисер каже, що під час зйомок "Дау. Дегенерація" над харківськими сиротами не глумилися (відео)

Нагадаємо, діти-сироти з харківського будинку дитини потрапили до фільму "Дау. Дегенерація".

Багатосерійний фільм "Дау", знятий більше 10 років тому керівником меморіального центру Бабин Яр, російським режисером Іллею Хржановським, виявився в епіцентрі скандалу. У серії "Дау. Дегенерація" був епізод з маленькими дітьми. Їх піддавали методу контрольованого плачу, щоб провести дослідження мозку. Під час експерименту актори-дорослі не підходили до дітей, які не заспокоювалися, не брали на руки, а що називається давали "накричатись". У сцені плачуть одночасно кілька дітей віком до року. Один з них кричить спокійно, а у одного, здається, голос вже осип від крику.

У прокуратурі Харківської області відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 127 і ч. 3 ст. 300 КК України — катування, виготовлення і розповсюдження творів, що пропагують культ насильства.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.