Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Співробітникам Харківського метрополітену виплатили "карантинні" борги

Борги накопичилися за час весняного карантину.

З березня підприємство заборгувало машиністам по 30-40 тисяч гривень.

Співробітникам комунального підприємства "Харківський метрополітен" повністю погасили заборгованість із зарплати. Про це повідомляє ГУ Держпраці в Харківській області.

Заборгованість утворилася за період березень-квітень і червень 2020 року. Співробітникам метро заборгували 45 мільйонів гривень.

"Станом на 21.12.2020 року на комунальному підприємстві "Харківський метрополітен" заборгованість із заробітної плати працівникам виплачена в повному обсязі", — розповіли в ГУ Держпраці.

Цю інформацію нам підтвердив машиніст підземки. Він каже, що всі гроші виплачують вчасно, а пасажиропотік в порівнянні з аналогічним періодом минулого року зменшився майже вдвічі.

"Числа 15 приблизно заборгованість повністю погасили. Зараз все вчасно платять. Пасажирів мало, в годину пік в минулому році на "Палаці спорту" під'їжджали завантажені — не вивозили, залишалися люди на платформі. Зараз всіх вивозимо", — розповів співробітник метрополітену.

Фахівці Держпраці повідомляють, що в жовтні була проведена чергова перевірка, а з "адміністрацією підприємства була проведена роз'яснювальна робота з питань своєчасної виплати заробітної плати та остаточного розрахунку при звільненні працівників".

Раніше KHARKIV Today писав, що в липні машиністи Харківської підземки виходили на страйк через величезні борги із зарплати. Гроші їм перестали платити в березні. Потім кидали на картки різні суми, але кожному машиністу за березень-червень КП "Харківський метрополітен" заборгувало по 30-40 тисяч гривень. З мітингувальниками зустрівся заступник генерального директора підприємства і після цього співробітники передумали передавати листа керівництву. 

Виплатити зарплатні борги співробітникам КП "Харківський метрополітен" обіцяли, як тільки отримають доходи —  до Нового року.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.