Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

24 червня, 2020 - 09:32

Прокуратура оскаржить вироки нападникам на голову ХАЦу

Фото: Константин Чегринский/KHARKIV Today
В Апеляційному суді прокуратура буде попросити 10 років в'язниці для організатора нападу і по 6,5 років — для виконавців.

Прокуратура проситиме більш суворого покарання для нападників.

Прокуратура Харківської області має намір оскаржити в Апеляційному суді вироки стосовно трьох зловмисників, яких визнали винними в побитті керівника Харківського антикорупційного центру і депутата облради Дмитра Булаха і серії підривів і підпалів аптек. Про це KHARKIV Today повідомив прес-секретар обласної прокуратури Дмитро Чубенко.

За його словами, прокуратура буде вимагати для організатора, якому дали 8 років в'язниці, — 10 років за ґратами. А для двох виконавців, які отримали по 5,5 років, — по 6,5 років в'язниці для кожного. Саме на такому покаранні прокуратура наполягала і в суді першої інстанції — Московському райсуді.

Зараз засуджені перебувають в СІЗО.

KHARKIV Today раніше писав про те, що 16 червня Московський районний суд Харкова оголосив вирок  трьом чоловікам, яких визнали винними в побитті керівника Харківського антикорупційного центру і депутата обласної ради Дмитра Булаха.

30 серпня 2017 року о 11:55, діючи згідно з розробленим планом, виконавці чекали свою жертву на дорозі проходження на роботу. Коли побачили, стали йти за ним. Напали на Булаха на пустирі між вулицею Миру і Московським проспектом. Його били по голові і тулубу, били кулаками і дерев'яною палицею. Від удару потерпілий впав на землю, але це не зупинило нападників.

Голова ХАЦ Дмитро Булах, коментуючи вирок суду, сказав KHARKIV Today: "Мене не цікавлять виконавці, мене засмучує, що слідство не вийшло на замовників нападу".

Зловмисників також визнали винними в серії підпалів і підривів аптек.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.