Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

22 січня, 2021 - 16:37

Нерухомість в центрі Харкова незаконно переписали з однієї фірми на іншу

Фото: Харьковская областная прокуратура
Йдеться про нежитлові приміщення на вулиці Сумській вартістю 5,5 мільйона гривень.

Державному реєстратору загрожує до восьми років за ґратами.

Державного реєстратора, який оформляв право власності, підозрюють у хабарництві. Про це повідомили в Харківській обласній прокуратурі.

За даними досудового розслідування, в березні 2020 року в одну з районних державних адміністрацій звернувся представник фірми із заявою про державну реєстрацію прав на нежитлові приміщення на вулиці Сумській. Ці приміщення належали іншій компанії.

"Державний реєстратор здійснив необхідну перевірку і встановив, що подані документи не відповідають відомостям, що містяться в державних реєстрах, а також наявність чинної заборони та арешту, зареєстрованих на підставі постанови суду. Незважаючи на підстави для відмови у проведенні державної реєстрації прав, державний реєстратор здійснив реєстрацію прав на нежитлові приміщення на фірму і відтак протиправно позбавив компанію права власності, чим завдав матеріальної шкоди на суму понад 5,5 мільйона гривень", — розповіли в прокуратурі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Приміщення "Укроборонпрому" незаконно здавали в оренду в Харкові

Державному реєстратору повідомили про підозру за ч. 3 ст. 365-2 Кримінального кодексу України (за фактом зловживання повноваженнями з метою отримання неправомірної вигоди, що спричинило тяжкі наслідки). Зараз вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу. Держреєстратору загрожує термін від п'яти до восьми років за ґратами з позбавленням права обіймати певні посади на строк до трьох років з конфіскацією майна або без такої.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.