Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Міністр охорони здоров'я дозволив відкрити бази відпочинку

Багато турбаз відкрилися ще в травні.

З 10 червня турбази та бази відпочинку зможуть приймати гостей.

Про це під час щоденного брифінгу розповів міністр охорони здоров'я Максим Степанов. За його словами, на цьому тижні Україна перейде до чергового етапу пом'якшення карантину, при якому буде можливий відпочинок в готельних комплексах і оздоровчих центрах на природі.

"Цей етап передбачає в тому числі початок роботи баз відпочинку, вони можуть працювати, виходячи з правил, розроблених Міністерством охорони здоров'я", — заявив Степанов.

Міністр уточнив, що на наступний етап перейдуть бази відпочинку не у всіх областях, а тільки в тих, де кількість хворих коронавірусом і кількість тестів відповідає критеріям МОЗ. Харківська область з 1 червня перейшла на третій етап карантину, який передбачав повноцінну роботу ресторанів і тренажерних залів.

З 10 червня розпочнеться четвертий етап. Передбачається, що будуть дозволені концерти, спектаклі і робота готелів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рано зняли маски. Чому епідемія в Харкові не йде на спад?

У Харківській області багато готелів і баз відпочинку почали працювати, не чекаючи дозволу з міністерства. Зокрема, на сторінці однієї з баз відпочинку в Коробових хуторах в Facebook є оголошення про те, що гостей там приймають з 22 травня, а з 1 червня вони можуть купатися в басейні. Сайти оголошень рясніють запрошеннями відпочити на Старому Салтові.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.