Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

06 травня, 2021 - 12:49

Харків'янин через суд вимагає російську вакцину від коронавірусу

Костянтин Рижиков звернувся до київського суду.

Харків'янин вимагає дозволити в Україні російську вакцину "Супутник V" і звільнити міністра охорони здоров'я.

5 травня Окружний адміністративний суд Києва зареєстрував позов жителя Харкова до Міністерства охорони здоров'я України та міністра охорони здоров'я Максима Степанова. Про це повідомили на сайті Окружного адмінсуду Києва.

"Позивач просить суд зобов'язати МОЗ, як центральний орган виконавчої влади в сфері охорони здоров'я, застосувати заходи для забезпечення громадян, які бажають вакцинуватися проти коронавірусної інфекції вакциною "Супутник V", доступом до цієї вакцини", — сказано на сайті.

Ще одна вимога позивача — зобов'язати Максима Степанова написати заяву про складання повноважень міністра охорони здоров'я. Суд вирішує питання про відкриття провадження у справі.

Згідно з даними на порталі "Судова влада", позов подав Костянтин Рижков. Станом на 5 травня був призначений склад суду по цій справі — суддя Олександр Кармазін.

Як писав KHARKIV Today, в січні 2021 року Віктор Медведчук оприлюднив документи, де харківська компанія "Біолік" просить Міністерство охорони здоров'я України дозволити реєстрацію російської вакцини "Супутник V". У Службі безпеки України назвали цю інформацію провокацією. У Міністерстві охорони здоров'я заявили, що не розглядають варіанти покупки російської вакцини "Супутник V".

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.