Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Друга Паші Онищенка в день народження не відпустили додому

Харківський апеляційний суд залишив без змін рішення Київського районного суду — учасник організації Poton Микола Маслов залишається в СІЗО.

Харківський апеляційний суд залишив без змін рішення Київського районного суду — учасник організації Poton Микола Маслов залишається в СІЗО.

18 червня в суді розглядали апеляційну скаргу адвоката Миколи Маслова на обраний йому раніше запобіжний захід. Судді Харківського апеляційного суду її не задовольнили. Про це KHARKIV Today повідомила прес-секретар суду Євгенія Бондаренко.

Микола Маслов брав участь в засіданні по відеоконференції. Біля будівлі суду зібралася група підтримки Potonу, вони сказали, що сьогодні в учасника організації Poton день народження і записували привітання на відео.

Також біля Харківського апеляційного суду зібрались  представники "Правого сектору" і "Фрайкору", вони вигукували "Poton — проросійські шавки" і кидали в групу підтримки Potonу яйця.

Раніше судді залишили в  СІЗО і лідера Potonу Павла Онищенку, не задовольнив апеляцію адвоката.

Нагадаємо, 3 червня співробітники поліції  затримали п'ятьох учасників організації Poton, які брали участь у збройному конфлікті з співробітниками правоохоронних органів. Після вручення підозр їх взяли під варту на два місяці, зокрема до СІЗО відправили лідера і учасника організації Poton Павла Онищенка і Миколу Маслова.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.